طراحی سایت

شما با توجه به کلیه شرایط مربوط به حرفه خود می‌توانید تصمیم بگیرید که یک سایت در بالا بردن راندمان کاری شما چه مقدار تاثیرگذار است. با تمام مزایایی که داشتن یک سایت دارد ولی هزینه این روش تبلیغاتی بسیار کمتر از سایر روش‌های تبلیغاتی است. یک سایت می‌تواند نقش یک بروشور، بیلبورد و… را برای شما ایفا کند با این تفاوت که:

▪️شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می‌توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کنید، (هیچ محدودیتی در تعداد صفحات و میزان توضیحات ندارید) آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.
▪️یک سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می‌دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد، می‌تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
▪️با استفاده از یک سایت اینترنتی می‌توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی‌های جدید باشد.
▪️مشتریان ممکن است ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می‌توانند به سایت شما مراجعه کنند. پس وب سایت نماینده‌ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.
▪️با گسترش اینترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می‌کنند افزوده می‌شود. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان.
درآخر همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبلیغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسیله یک سایت انجام پذیر است.

امروزه، نقطه آغازین تماس مشتری با یک شرکت اغلب سایت آن شرکت است. بر این اساس حضور در شبکه جهانی اینترنت (حتی اگر حضوری ضعیف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقی می‌شود.