فعال فضای مجازی | دیجیتال مارکتینگ | سواد رسانه

دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹

راه‌اندازی سایت

خانه » راه‌اندازی سایت

امروزه داشتن سایت برای شرکت‌ها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که می‌تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگی‌های طراحی سایت می‌باشد.

وردپرس یکی ار بهترین سیستم‌ها و نرم افزارها برای طراحی سایت است. از آن جایی که وردپرس کاربران بسیار زیادی دارد و open source هم است، افراد زیادی روی گسترش آن مشغول به کار هستند و همواره در حال رشد و توسعه است. این سیستم در ابتدا با هدف راه‌اندازی یک سیستم بلاگی به وجود آمد اما امروزه یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌ها برای طراحی سایت و مدیریت آن است.

وجود افزونه و ویژگی‌های زیادی که برای وردپرس تعریف شده است، باعث شده تا با استفاده از آن قابلیت‌ها بتوانید هر هدفی که دارید را پیاده سازی کنید و طراحی فروشگاه اینترنتی، سایت‌های شرکتی و غیره را به راحتی انجام دهید. همچنین پشتیبانی آن از زبان فارسی هم نکته بسیار مثبتی است که در رشد وب فارسی بسیار تاثیر گذار بوده است.

سادگی وردپرس باعث شده است تا افراد مبتدی هم که آشنایی چندانی با کدنویسی سایت ندارند هم بتوانند سایت خود را به راحتی مدیریت کنند.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شخص امیرحسین ادیب کیان می‌باشد. ©